Grubu
    Moderatör
    İş
    Diğer
    Alıntı alpar332'den alıntı Mesajı göster
    chatliamshow sen şu an facebookta matematik sayfasında benim sorularıma cewap veren kişini taaa kendisini çoooooook ilginçççç
    iyi de bunun ne sakıncası var ki? ben veya diğer hocalarımız da başkalarının bulduğu teoremleri, yöntemleri ya da önceden gördüğümüz çözümleri uygulayıp soruları çözüyoruz. mesela burda gördüğüm birçok soruyu liseden hatırlıyorum, yani benim yaptığımla chatliamshowun yaptığı arasında büyük bir fark yok. ortada orijinal bir fikir/yöntem yok ki burdan alıp orda kendininmiş gibi yazmış olabilsin.

Grubu
    Site sahibi
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Olur mu hocam, birisi buradan bir çözümü alıpta başka bir yerde ben çözdüm demesi Emeğe saygısızlık olur (eğer dediğim gibi yapılıyor ve de böyle bir olay oluyorsa)

Grubu
    Moderatör
    İş
    Diğer
    ben de diyorum ki bu çözüm yolunu ben keşfetmedim
    eğer copy/paste yapmıyosa kendi ifadesiyle yazıyosa chatliamshowla yaptığımız arasında büyük bi fark yok

Grubu
    Site sahibi
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Bakın hocam eğer tesadüf değilse buradaki (Sayma Kuralları) soruda face gruplarda yardım veren bir gruptan geliyor.

Grubu
    Site sahibi
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Alıntı gereksizyorumcu'den alıntı Mesajı göster
    ben de diyorum ki bu çözüm yolunu ben keşfetmedim
    eğer copy/paste yapmıyosa kendi ifadesiyle yazıyosa chatliamshowla yaptığımız arasında büyük bi fark yok
    Hocam siz herkes faydalasın önemli değil mantığından baktığınız için öyle düşünüyorsunuz. Aradaki önemli fark, copy/paste edenin kafa yormadığı-emek vermediğidir. Ama siz geçmişten bugüne aktarırken copy/paste yapmıyorsunuz, düşünüp emek veriyorsunuz.

Grubu
    Moderatör
    İş
    Diğer
    peki bu yardım veren grup ne yapıyor sistem olarak?
    sorular gönderiliyor onlar da cevaplıyorlar mı?

eğer onlar yardım veriyorsa onların çözmesi gereken soru neden burada

Grubu
    Site sahibi
    İş
    Matematik Öğretmeni

Hocam türkiyede tüm insanlar nete girdiği vaktin yarısından fazlasını facede geçiriyor. Facebook hayran sayfaları yada gurplarında insanlar herşeyi paylaşıyor. Çok büyük facebook grupları var. 1.000.000 beğeni alan facebook sayfaları var. Bu sayfalar sonra sitelerin paralı reklamlarını yapıyorlar. 1.000.000 sayfalı bir hayran sayfası yada facebook grubunda bir sitenin bir ggünlük reklamı için 50-100 tl arası ücret alıyorlar. Reklam alış satış linki gönderebilirim görmek isterseniz. Ayni facebook özel sayflarına facebook kullanıcı toplamak ve para kazanmak için her türlü içerik sağlanıyor facebookta.Kötü bir şey demiyorum. Facebookun gerçeklerinden bahsetmek istedim.

2 sayfadan 2.si BirinciBirinci 12

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!