Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Diğer
    Alıntı MatematikciFM'den alıntı Mesajı göster
    Ben , yorumlarıma başlamadan önce, sizin profilinize bakarak bir üniversite öğrencisi olduğunuzu öğrenip, bir kusurla sizi kardeş kabul edip, size "Kardeş" diye hitap ettim. Sizi kardeş olarak kabul etmemi bir kabalık olarak görüyorsanız, sizden özür diliyorum. Ama ondan önce bu inceliği anlamayacak birini , kendisine kardeş olarak kabul eden kendimden özür diliyorum. "Zihinden Pratik Çarpma İşlemi" adı altında konu açıyorsunuz, ondan sonra, zihinden çarpmalara karşı oluyorsunuz. Kabahat siz de değil. Yaptığıyla, söylediği bir olmayan bir insanı kendisine muhatap alan ben de.
    size cevap yazarak tartışmaya girmek istemiyorum.
    İ∫MİM İMZADIR.

Grubu
    Moderatör
    İş
    Diğer
    beni kınamakta özgürsünüz hocam ben sadece fikirlerimi söyledim hatta söylemedim bile önceden daha burada tartışmanız başlamadan önce yazdığım halen de bulunduğu yerde duran görüşlerimi kopyalayıp yapıştırdım.
    eğer bir aynı tarafta olma durumu varsa ben sayın 3,14.. ile aynı tarafta değilim en fazla o benimle aynı tarafa denk gelmiş olabilir ki bu da sizin de dediğiniz gibi konu başlığıyla biraz tezat oluşturmuş.

açıkcası bu tür tartışmalardan hiç hoşlanmıyorum. ikiniz de belli bir yaşın üstündesiniz sen haklısın sen haksızsın tarzı aranıza girip bu gereksiz tartışmaya taraf olmak ya da tartışmayı bitirmeye çalışmak bana düşmez ve haddim de değil. sadece şunu diyebilirim ortada bir kaza varsa %100 kusurlu bir taraf hiçbir zaman olmaz muhakak kusur ortaktır bu %1 de olsa kusurunu göz önünde bulundurarak taraflardan birinin alttan alıp tartışmayı bitirmesi en iyisi.

5 sayfadan 5.si BirinciBirinci ... 345

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!