Grubu
    Moderatör
    İş
    Üniversite
    Gayet mantikli bence hangi okul bu merak ettim.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    ülkü bu ünlemler niye, kime kızdın bu kadar Benim anlamadığım nokta da, haftada 1 ders fonksiyon anlatsa bile daha ilk haftadayız, tek derste nasıl geldiniz buralara

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Alıntı gökberk'den alıntı Mesajı göster
    ülkü bu ünlemler niye, kime kızdın bu kadar Benim anlamadığım nokta da, haftada 1 ders fonksiyon anlatsa bile daha ilk haftadayız, tek derste nasıl geldiniz buralara
    Okullar ağustosta açıldı da bizim mi haberimiz yok
    Bu arada,
    Öğrencilerimiz kendilerini yarış atı gibi yetiştiren sistemden şikayet ediyorlar ama garip olan, mecbur olmadıkları halde, fazladan kendilerini yormaları.
    Yakında kampanyalar başlıycak:
    Kümeleri alana yanında fonksiyonlar bedava, polinom alana yanında parabol bedava diye

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Kasma. kasma. kasma. kasma. kasmadan da olur iştee..

Grubu
    Moderatör
    İş
    Üniversite
    Alıntı MatematikciFM'den alıntı Mesajı göster
    Okullar aðustosta açýldý da bizim mi haberimiz yok
    Bu arada,
    Öðrencilerimiz kendilerini yarýþ atý gibi yetiþtiren sistemden þikayet ediyorlar ama garip olan, mecbur olmadýklarý halde, fazladan kendilerini yormalarý.
    Yakýnda kampanyalar baþlýycak:
    Kümeleri alana yanýnda fonksiyonlar bedava, polinom alana yanýnda parabol bedava diye
    Ee hocam bu da yarisin bir parcasi. arkadasi taktir ediyorum herkesden onde baslayacak digerleri fonksiyonu anlamaya calisirken bu arkadas zor sorulari bile cozebilecek bundan iyisi mi olur. boyle devam et ulku tebrik ediyorum

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Araba motoru niye su kaynatır bilir misin Duygu ?

Grubu
    Üye
    İş
    9. sınıf
    duygu95 çok teşekkür ederim bu arda okulumu sormuşsun aslında okulumun ismini şu anda vermeyi doğru bulmuyorum , okul hakkında olumsuz düşünmenizi istemem çünkü öğretmenimiz sadece bizim sınıfa giriyor yani diğer sınıflar bu şekilde değil dolayısıyla öğretmenin yaptığı şey iyi mi yoksa kötümü hala çözebilmiş değilim , iyi niyetle sorduğunu biliyorum ama bu diyolog farklı yerlere de taşınabilir , kafanızda soru işareti olsun istemem.
    Hayat limon veriyorsa limonata yap!!!

Grubu
    Üye
    İş
    9. sınıf
    gökberk yanlış anlamışsın sana kesinlikle kızmadım
    Hayat limon veriyorsa limonata yap!!!

Grubu
    Moderatör
    İş
    Üniversite
    Hocam ben gece gunduz fonksiyon calissin demiyorum 9. Sinif ogrencisinin zamani boldur bu zamanlarda matematikte istedigi konuya calismasi matematige olan ilgisini artirir mmatematikteki ozguvenini erken kazanmis olur kotu mu olur bu ?ve ayni zamanda dikkat toplamasi gerekir cunku hic alismadigi bir ortam lise.
    Buldugu vakitlerde matematik calissin ki matematigin bu guzelligiyle erken tanissin simdiden matematigi severek calisirsa ust siniflarda sorun yasamasin..

Grubu
    Üye
    İş
    10. sınıf
    ülkü kıyamam ama duyguda haklı fonksiyonları benım kavramam cok uzun surmustu.. ama cogunu yıne unuttum yazın 9-10 tekrar edıcem artık .d En iyisi azar azar eklemekte .d yazın calısmadım bu yaz.

2 sayfadan 2.si BirinciBirinci 12

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!