Grubu
    Üye
    İş
    AÖF Öğrencisi
    Alıntı svsmumcu26'den alıntı Mesajı göster
    önemli değil Ne demek Sorularınızı yollamayı unutmayın ama bizim için de pratik oluyor
    Unutacağımı hiç sanmıyorumİyi akşamlar yarın yeni sorularla görüşmek dileğiyle...

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Alıntı sialnur'den alıntı Mesajı göster
    Unutacağımı hiç sanmıyorumİyi akşamlar yarın yeni sorularla görüşmek dileğiyle...
    İyi akşamlar

Grubu
    Moderatör
    İş
    Üniversite
    sialnur, yazı ile yazabileceğin soruların resim ile yüklenmesi forum kurallarına aykırı. Bundan sonra dikkat et

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Little Hill, eline sağlık ancak çözümleri de resim ile göndermiyoruz. Matematik editörünü kullanmaya özen gösteriniz.

Grubu
    Üye
    İş
    10. sınıf
    Alıntı sialnur'den alıntı Mesajı göster
    Bütün soruların cevapları için çok teşekkür ederim çok anlaşılır şekilde olmuş başka sorularımda olacak ama 5 soruyla sınırlı olduğu için her gün sorularımı göndermeye çalışacağım inşallah sizden de hep cevaplarını alarımYalnız şu soruda 4x ile 6x metre nerden geldi neden öyle yapıldı anlamadım diğer kısımlarını anlamama rağmen orda takıldım ?
    %100 dediğimiz için %40'a 4x %60'a 6x değerini verdim. 40x ve 60x de verebilirdik. Kolay olması açısından küçük değerler verdim. Beğenmenize sevindim

Grubu
    Üye
    İş
    10. sınıf
    Alıntı gökberk'den alıntı Mesajı göster
    Little Hill, eline sağlık ancak çözümleri de resim ile göndermiyoruz. Matematik editörünü kullanmaya özen gösteriniz.

Teşekkür ederim. Matematik editörü kısmını bilmiyordum. Bundan sonra dikkat etmeye çalışırım. Açıkçası paintten çözüm yapmak daha kolayıma geliyor. Sadece meraktan soruyorum resim göndermenin ne sakıncası var ki?

Grubu
    Moderatör
    İş
    Üniversite
    Alıntı Little Hill'den alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim. Matematik editörü kısmını bilmiyordum. Bundan sonra dikkat etmeye çalışırım. Açıkçası paintten çözüm yapmak daha kolayıma geliyor. Sadece meraktan soruyorum resim göndermenin ne sakıncası var ki?
    Resimler bir süre sonra silindiği için, daha sonra bu konuyu okuyan arkadaşlar çözümleri ve soruları göremeyecek. Herkesin bu sorulardan faydalanabilmesi için böyle bir kural var.

Grubu
    Üye
    İş
    10. sınıf
    Alıntı duygu95'den alıntı Mesajı göster
    Resimler bir süre sonra silindiği için, daha sonra bu konuyu okuyan arkadaşlar çözümleri ve soruları göremeyecek. Herkesin bu sorulardan faydalanabilmesi için böyle bir kural var.
    Anladım.

3 sayfadan 3.si BirinciBirinci 123

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!
Forum Kullanım ve Gizlilik Kuralları