Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    Diğer
    Alıntı Admin'den alıntı Mesajı göster
    Kim haklı diye çıkarsama yapmak doğru olmayacaktır ama burada alttan alması gereken bence insanlardan yardım isteyen kişidir. Çünkü kimse size dalga geçmek için 300 kelime çözüm yapmaya çalışmaz(hocamız size bir şeyler verebilmek için 300 kelime kullanmış bu konuda). Kişinin cevaplarını beğenmezseniz yardıımcı olmaya çalışan kişinin yaşamından sizin için karşılıksız olarak ayırdığı zaman ve emek için "teşekkürler ama sizin anlattıklarınız anlaşılmıyor, ben yeni konu açacağım" deme nezaketini göstermelidir.
    admin ben doğru dildiğimi söylüyorum, medatorunu *****ak için kılıf uydurmana gerek yok , banlamak istiyorsan banlarsın, kimsenin egosunu tatmin etmek için burda değilim. dediklerimin arkasındayım , söyledikleriminde hepsinin doğru olduğunu biliyorum. Ne yapmak istiyrorsan yaparsın.

Grubu
    Site sahibi
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Peki canım sen kaşındın.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    makme ne güzel sorular yazıp çözüyodun yazık

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    bencede ama ben bu sitede hakkını arayan bi insanın silinmesine üzüldüm çok düşündüm bu düşüncemi söylerken insanlar düşüncelerini bile söyleyemiyo yazık

Grubu
    Site sahibi
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Hakkını ararken küstah olmak var, nazik olmak var. Sonuçta hocamız makmenin dediği gibi dalga geçmiyor. Ukalalık ayrı şeydir dalga geçmek ayrı şey. Hocamız 300 kelime kullanmış yardımcı olmak için. Bu emeği anası babası bile yapmaz insana. Hele tanımadığı birisi hiç yapmaz. Böyle bir karşılıksız niyetin karşısında nazik olmamakta küstahlıktır.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    evet haklı olabilirisnz burada bende vakit harcıyorum çoğu zaman bi tşk bile eden olmuyo ama bu sitede bi ayrım olduğunu düşünüyorum ha demişsinizki yardım isteyen alttan almalı ben size katılmıyorum eğer bu siteyi yardım amacıyla kurduysanız tabi amaç buysa kimseyi aşalamamalısınız neyse kabalık değil niyetim ama neyse iyi akşamlar...

Grubu
    Site sahibi
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Dikkanizi çekerim ilk olarak nezaket dışına çıkan kendisidir. Ne gereksizyorumcu ne de ben nezaketsizliği başlatmadık.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    ben burada kimseyi yargılamk için yazmıyorum hocam ama insanları yargılamak çok kolay bişey haline gelmiş bu devirde ne makmeyi nede gereksizyorumcu hocamızı yargılıyorum ama karsılıklı bi atışma olmuş düşüncelerini asırı tepkisellikle dile getirmiş arkadasımız sadece kusur o

Grubu
    Site sahibi
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Doğrudur. Ayrıca hem dediklerimin arkasındayım deyip hemde yazdığı ifadelerin küstahça olduğu düşünüp yorumlarını silen Makmedir. Ben kullanıcılar görsün diye tekrar yedekten geri getirdim yazdıklarını.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    hakkını arayan insan gerçekten silmezdi.dediğiniz gibi keşke düzgünce haklı olduğunu düşünüyosa savunsaydı görüşlerini sadece haksızlığa gelemediğim için yorum yaptım niyetim baskalarının işine burnumu sokmak değil iyi geceler...

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!