Grubu
    Moderatör
    İş
    Diğer
    Bunu ben de çok sık yapıyorum. bu soruyu soran şöyledir böyledir gibisinden. yanlış anlama olmasın, tüm söylediklerin soruyu kitabına alan ya da üretenler için, yoksa buraya yazan öğrenciye bişey söyleyeceğimiz zaman muhattabımız karşımızdadır, bunu neden böyle yapıyorsunuz diye söylemekten çekinmeyiz. aksi belirtilmedikçe kızdığımız ve laf söylediğimiz kişinin kendileri olmadığını öğrenci arkadaşlara bir kez daha belirtelim.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Alıntı orhan12730'den alıntı Mesajı göster
    hocam tesekkür ederim elimize sağlık inanın cinslik vs gibi işlerle işim olmaz irem yayınlarının dgs konu anlatımı kitabından alınmış bi soru cevabınız için tekrar teşekkür ederim.
    Yanlış anlama için özür dilerim. soruyu sorandan kastım elbette hazırlayandı. Sonuçta bu oruyu ilk soran kişi, hazırlayan kişi. Yoksa , foruma yazana karşı olsa bu düşüncem, zaten çözmem.

Bu sorudaki gıcıklık, bölenlerle kalanlar arasındaki farkın, sabit olmayışı. Genelde aradaki fark sabit verilir ve bu tip soruların çözüm yolu bellidir. Ama , aradaki fark sabit olmazsa, ne kadar işlem yapılsa da , bir yerden sonra iş deneme yanılmaya kalıyor. 3 kişi çözmüş, üçünün de yaptığı deneme-yanılma. Ben şahsen deneme yanılma sorularını sevmiyorum.

Diğer çözümlü sorular için alttaki linkleri ziyaret ediniz

2 sayfadan 2.si BirinciBirinci 12

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!