Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf

Profil Ayarlarındaki "Ceza Puanı" Göstergesine İlişkin Açıklama.

Forumumuzda uzun zamandır kargaşa yaratan Forum Yönetimine konuyla ilgili sıkça özel mesaj gönderilerek açıklama istenen "Ceza Puanı Göstergesi" Hatasına ilişkin olarak aşağıda ilgili açıklamalar yapılmıştır,

Kırmızı ok ile işaret edilen kısımda "En son alınan itibar puanları (Toplam abcd hata puanınız var.) Bar'ındaki "hata puanı" yazısı kodlama hatası olup üyenin "İtibar puanı sayısını (Rep sayısını)" açıklamaktadır.

Alt tarafında (Mavi ok ile gösterilen bölge) ise en son almış olduğunuz itibar puanlarını hangi konularda aldığınız ve kim tarafından size itibar puanları verilmiş olduğu konusunda bilgi vermektedir.
    Açıklama:Kıdem gereği normal üyelerde Rep veren kişiye ilişkin bir açıklama olmamakla birlikte "tarih" hakkında bilgi verilir.

"Yeşil Işık" ya da "siyah ışık" yanmasının sebebi sizin hata puanınızla ilişkili değildir.Rep Puanları sayısı belirli bir sayının altında olan üyelerin verdiği rep puanları geçersiz sayılmaktadır (Örneğin benim profilimde görülen 4 tane siyah bar karşı tarafın bana rep vermesine karşın hesabıma rep puanı aktarılmadığını göstermektedir.)

İlgili açıklamaya ilişkin yöneltebileceğiniz soruları tarafıma ya da Admin'e değil de yorum olarak bu konuya yazmanızı rica ederim.

MKE
    MKE isimli üye şimdilik offline konumundadır

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Bende kişiler yazmıyor yalnızca tarihler yazıyor, sanırım statü farkından kaynaklanıyor

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Alıntı MKE'den alıntı Mesajı göster
    Bende kişiler yazmıyor yalnızca tarihler yazıyor, sanırım statü farkından kaynaklanıyor
    Tam olarak fotoğrafını çekip gönderebilir misin?

MKE

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Tamam sağolasın.
    Benim her üyenin "Rep puanlarını" detaylı olarak görebilmek gibi bir yetkim var, sanırım bu yetkiden dolayı bende görünüyor.
    sende de aynı sorun varmış zaten "hata puanı" yazıyor o "itibar puanı" esasında.

MKE

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Siyah barın yani karşı tarafın bana rep vermesine karşın hesabıma rep puanı aktarılamamasının sebebi nedir?

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Alıntı MKE'den alıntı Mesajı göster
    Siyah barın yani karşı tarafın bana rep vermesine karşın hesabıma rep puanı aktarılamamasının sebebi nedir?
    En az bir kişiden rep almış kişiler rep puanı verebiliyor.
    Eğer hiç rep almamış bir kişi sana rep verirse , siyah kutucuk olur.Yani rep geçersizdir şeklinde.

MKE

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Teşekkür ettim

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Hep demek istemişimdir:
    -Ne demek,görevimiz.

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!