Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite

sketch toy uygulaması

yasağının kalkıp sadece sınırlama getirilmeli. her matematik sorusunda kullanılmamalı ama bazı matematik konularında tablo veya bölme işlemleri için şekil gerekli. benim kişisel bilgisayarım pain gibi bir uygulama olmadığı için sorulan soruları çözemiyorum.(örneğin eşitsizlik veya polinomlarda bölme gibi. bunlarda şekil çizilmeli.)

dediğim gibi yasak kalkıp sınırlama getirilmeli. yazarak çözülebilecek sorularda kullananların ceza almasını öneriyorum.
    Kara karı, kuru karı, keçi eti, durgun at
    mazarratü'l mazarratü'l mazarratü'l mazarrat
    Beyaz karı, şişman karı, kuzu eti, yürük at
    fâidâtü'l fâidâtü'l fâidâdü'l fâidât.

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Forum kurallarında pek çok kısıtlama mevcut şuanda, "resimle soru eklemek" vb.
    Bu konu üzerinde zaten daha kalıcı ve düzgün ne yapabiliriz diye düşünüyorum,görüşünüz dikkate alınacaktır.
    ama kuralda bir değişim yapılamaz gibi görünüyor neticede bu sitenin çökmesi arşivimizde kalıcı hasarlara yol açabilir.

Grubu
    Site sahibi
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Buradaki temel gayeyi açıklayayım.

Foruma googledan günde 15.000 çıvarında ziyaretçi geliyor. Çözümlü sorular arıyanlar bunlar. yapılan çözümleri inceliyorlar. sketch toy uygulaması ile eklene sorular veya çözümler bir süre sonra silinebiliyor.

O kadar emek verip soru çözüyoruz. Çözümlerin kalıcı olması sadece soru çözene değil ayrıca yüzlerce kişiye yardımcı olması demektir.

Bu yüzden ekleyeceğimiz çözümler kalıcı olmalı kiforum gerçek amacına ulaşsın. Soru çözümlerinde kolaylık olması için kısa bir mesaj atacağım.

Ayrıca soru çözümleri olan büyük katkınızdan dolayı tekrar çok çok teşekkürler.

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!