.10. sınıf Olasılık Soruları Çözümleri

3 sayfadan 1. 1 2 3

Arama: Arama işlemi Toplam 0,00 Saniye sürmüştür.

1. Olasılık

1-)P(A)=3/4 , P(B/A)=1/4 , P(B/A') = 1/8 ise P(A) * P(B) nedir? 2-)A,B ⊂ E ve A ile B bağımsız iki olay olmak üzere; P(A' ∪ B') = 13/20 ve...

.10. sınıf Olasılık Soruları Çözümleri, Olasılık Problemleri ve Çözümleri, Olasılık Soruları
    Son mesaj : 16 Eki 2014 18:41
    Son yazan mert75  son yazılan yorumu göster
  2. 5 olasılık sorusu

1)HABABAMHA kelimesinden seçilen 3 harfin farklı olma olasılığı nedir?(Cevap:7/12) 2)HABABAM kelimesinin harfleriyle 7 harfli kelimeler yazılıp...

sentetikgeo
    2 Sayfa
    1 2
    .10. sınıf Olasılık Soruları Çözümleri, .11. sınıf Olasılık Soruları, Olasılık Problemleri ve Çözümleri, Olasılık Soruları, Olasılıkla İlgili Sorular
    Son mesaj : 11 Şub 2013 21:58
    Son yazan gereksizyorumcu  son yazılan yorumu göster
  3. Olasılık Soruları Çözümleri

1) ÖSS sınavını Neslihan Arda ve sezen isimli 3 öğrencinin kazanma olasılıkları sırasıyla tür ÖSS sınavını en az ikisinin kazanma olasılığı kaçtır?...

.10. sınıf Olasılık Soruları Çözümleri, Olasılık Soruları
    Son mesaj : 25 Mar 2012 16:15
    Son yazan korkmazserkan  son yazılan yorumu göster
  4. Olasılık

Soru 1) Bir torbada 7 kırmızı , 5 mavi bilye vardır.. Torbadan bir bilye cekilip diger renkte bir bilye torbaya konduktan sonra torbadan...

.10. sınıf Olasılık Soruları Çözümleri, Olasılık Çözümlü Torba Soruları, Olasılık Problemleri ve Çözümleri, Olasılık Soruları, Olasılık Zar Soruları
    Son mesaj : 14 Nis 2012 21:51
    Son yazan Melek12  son yazılan yorumu göster
  5. olasılık

merhabalar Aşağıdaki soruların ilk üçünün cevap anahtarında hatalar mı var ? yoksa ben mi hata yapıyorum anlamadım. 2) M={x | 8 < x <...

.10. sınıf Olasılık Soruları Çözümleri, Olasılık Soruları, Olasılıkla İlgili Sorular
    Son mesaj : 23 Mar 2012 15:57
    Son yazan Faruk  son yazılan yorumu göster
  6. Olasılık

soru 1: A ve B olayları E örnek uzayına ait iki olaydır. p(A)=5/16 p(B')=3/8 P(AnB)=3/16 olduguna göre P((AUB)')= ?

.10. sınıf Olasılık Soruları Çözümleri, Olasılık Soruları, Olasılıkla İlgili Sorular
    Son mesaj : 09 Nis 2012 11:57
    Son yazan Faruk  son yazılan yorumu göster
  7. Olasılık Soruları (SON)

dönem ödevim bitiyor nihayet tam 95 soru tamamladım : ) son 5 soru ve yarın öğle 12 ye kadar bitirmem gerekiyor. yardımlarınızı bekliyorum şimdiden...

Pwr
    Son mesaj : 23 Nis 2011 22:05
    Son yazan paradoks12  son yazılan yorumu göster
  8. Olasılık Soruları Çözümleri (15 adet)

SORU 1: 4 kız, 3 erkekten oluşan bir arkadaş grubundan rastgele 2 kişi seçiliyor. a) Örnek uzayın eleman sayısı kaçtır ? b) A olayı seçilen...

Son mesaj : 21 Ara 2011 19:50
    Son yazan duygu95  son yazılan yorumu göster
  9. Olasılık..

Sorularım kolay olabilir.. ama cevap şıkkına yakın sonuçlar bulduğum için kaçırdığım detayları öğrenmek istiyorum.. Emekler için her arkadaşıma...

Son mesaj : 08 Şub 2012 21:23
    Son yazan sinavkizi  son yazılan yorumu göster
  10. olasılık 2

1. Bir zar art arda 3 kez atılıyor.Buna göre üst yüzüne her defasında farklı gelme olasılığı kaçtır? (5/9) 2. A=(0,1,2,3) kümesinin elemanları...

Son mesaj : 09 Şub 2012 12:39
    Son yazan sinavkizi  son yazılan yorumu göster

22 adet sonuçtan 1 ile 10 sonuç arası
3 sayfadan 1. 1 2 3
Forum Kullanım ve Gizlilik Kuralları