Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Diğer

gelin ata binmiş ...

1-gerçekçi gelin: gelin ata binmiş "deh" demiş.
    2-sarışın gelin: gelin ata binmiş "direksiyon nerede" demiş.
    3-her zaman roman okuyan gelin: gelin ata binmiş "yüreğimin götürdüğü yere gidiyorum" demiş.
    4-heryere taksiyle giden gelin: gelin ata binmiş "düğün salonuna çek arabacı" demiş.
    5-nostaljiği seven gelin: gelin ata binmiş "nerde o eski atlar heyy" demiş.
    6-ana kuzusu olan gelin: gelin ata binmiş "allahaısmarladık ana" demiş
    7-her gün yeşilçam filmleri izleyen gelin: gelin ata binmiş "imdat kaçırıyorlar beni" demiş
    8-garip bi gelin: gelin ata binmiş "ben çarşıya iniyorum. dönüşde düğüne bi ara uğrarım" demiş
    9-elinden cep teli düşmeyen gelin: gelin ata binmiş çünkü arkadaşı "atla gel" diye sms atmış.
    10-kıskanç gelin: gelin ata binmiş eşine "elamlem limuzin kiralıyor sen çok alaturkasın" demiş.
    11-atasözlerini seven gelin: gelin ata binmiş "az önce eşekden indim"" demiş.
    12-kaderci gelin:gelin ata binmiş "kısmetse evlenirim. kısmet değilse at gezisi yapmış olurum" demiş.
    13-korkak gelin: gelin ata binmiş " ay ay ay! tutun beni " demiş.
    14-akılsız gelin: gelin ata binmiş "nereye gidiyoruz?" demiş.
    15- alışveriş hastası olan gelin: gelin ata binmiş "bunun 42 bedeni yok mu?" demiş.
    16- türkücü gelin: gelin ata binmiş "yüksek yüksek tepelere ev kurmasınlar. çünkü TOKİ kuracak oraya " demiş.
    17-Orta Asya'da yaşamış bir gelin: gelin ata binmiş " silah da alırsam tam olacak. at,av.rat,silah" demiş.

peki sizce gelin ata binince ne demiş?
    İ∫MİM İMZADIR.

MKE
    MKE isimli üye şimdilik offline konumundadır

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    "Gelinliği çıkartayım da öyle bineyim"

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Diğer
    9 daki ikili anlam güzelmiş..
    14 teki gelinin kocası yaşadı : P
    Hepsi de uygun cidden,beğendim..
    9⁵+2⁵+7⁵+2⁵+7⁵=92727 ... 9⁵+3⁵+0⁵+8⁵+4⁵=93084

Grubu
    Üye
    İş
    12. sınıf
    Göktürklü Meraklı Gelin;
    Gelin ata bindi mi?
    Issız acun kaldı mu?
    Ödlek öcün aldı mu?
    İmdi ürek irtulur.
    ...∫tanxdx=ln|1/cosx|...

Grubu
    Üye
    İş
    11. sınıf
    Adamın birinin karısı adama hiç saygısızlık yapmaz ve bir dediğini iki etmezmiş. Bir gün adama sormuşlar; Ya arkadaş senin hanım neden böyle;

Adam, başlamış anlatmaya ben bu kaını karşı köyden aldım. Düğünden sonra ata bindirdim köyüme getiriyorum. Atın ayağı tökezledi, ata dedim ki biiiiirrr. Neyse biraz daha gittik. Atın ayağı gene tökezledi. Döndüm ata dedim ki ikiiiiiiiiii. Birazdan, atın ayağı bir daha tökezleyince döndüm atı vurdum. Hanım başladı bağırmaya manyak,cani,katil,sapık diye söylenmeye döndüm hanıma dedim ki biiiiiiirrrrrr.

Gelin ata binmiş, falan görünce aklıma geldi....

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!