Grubu
    Moderatör
    İş
    Diğer
    bu tür konularda Cem YILMAZ teoremini kullanıyoruz

"adam gerçekten uçuyo olsa ordane işi var"
    David Copperfield'ın İstanbuldaki gösterisindeki uçma hilesiyle ilgili söylemişti.

tabi ki bir hilesi vardır ilk defa dün maçın devre arasında izledim ilginç bir gösteri yapıyor ama Cem YILMAZ teoremine göre hilesiz yapabiliyo olsa zaten acunla ne işi olsun , borsaya girer

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Ben dün seyretmedim ama bugün herkes okulda ondan bahsediyordu. Anlattıklarına göre illizyon değil, parapsikoloji. Birkaç sene önce televizyonda yarışması vardı. Oradakilerden çok daha fazla birşey yapmıyor duyduklarıma göre.

Grubu
    Site sahibi
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Paradox12 hocam, bi alet varmış. Bu alet verilen komutlarla yazıyı kutu içindeki kağıda yazıyormuş. O elemanın kullandığını aynısı.

Grubu
    Site sahibi
    İş
    Matematik Öğretmeni
    gereksizyorumcu hoca,m bu cem yılmaz bakış açısından haberiniz olduğuna göre sosyal medyada aktif turlar atıyorsunuz demek ki.

Grubu
    Moderatör
    İş
    Üniversite
    Hocam izlediğim videoya göre Arefin yakın arkadaşı varmış sahnenin arkasında o tavanda asılı olan kutunun alt kapağı kolaylıkla açılabilen bir kapakmış gösterinin ilk başında o kutunun altında olmayan masa gösterinin ortalarına doğru sahneye geliyor ve masanının içine Arefin arkadaşının duyduğunu yazdığı kağıt o masanın içindeymiş kutunun altı kolay açılabildiğinden farkında olunmadan o kağıt ordan alınıyormuş videoda daha çok detaylar vardı 1999-2000 yılında David Capilfield tarafından bu gösterinin bir benzeri yapılmış

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Matematik Öğretmeni
    yani banada işin hilesi var gibi geliyor. mesela ilk gösterisi matematikle ilgili olan işin internette çok güzel bir açıklaması yapılmıştı, bunlarında o tarz bir açıklaması vardır diye dşünüyorum, beyin gücü, telekinezi vesaiiretarzı açıklamara hiç inamıyorum daha doğrusu bana inandırıcı gelmiyor, başka bir hilesi vardır.

hocam bahsetiğiniz alet ile ilgili yazıyı okudum, yalnız okuduktan sonra kafama başka soru takılmıştı, hadi kelimeleri alet yazdı, peki videoyu kim yaptı, adam sahnede duruyor, ve önceden hazırlamış olduğu video var ortada!!! mutlaka bir hilesi vardır, hem biri açıklasın işin büyüsü bozulsun istemiyorum hemde için için çok merak ediyorum, nedir bunu hilesi

Grubu
    Moderatör
    İş
    Diğer
    Alıntı Admin'den alıntı Mesajı göster
    gereksizyorumcu hoca,m bu cem yılmaz bakış açısından haberiniz olduğuna göre sosyal medyada aktif turlar atıyorsunuz demek ki.
    hayır tamamen ilk aklıma gelen şey buydu
    demek ki başkaları da bunu düşünmüş, normal bir insanın düşünceği bişey hilesiz yaptığına inanan var derseniz şaşırırım

Alp
    Alp isimli üye şimdilik offline konumundadır

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Alıntı paradoks12'den alıntı Mesajı göster
    yani banada işin hilesi var gibi geliyor. mesela ilk gösterisi matematikle ilgili olan işin internette çok güzel bir açıklaması yapılmıştı, bunlarında o tarz bir açıklaması vardır diye dşünüyorum, beyin gücü, telekinezi vesaiiretarzı açıklamara hiç inamıyorum daha doğrusu bana inandırıcı gelmiyor, başka bir hilesi vardır.

hocam bahsetiğiniz alet ile ilgili yazıyı okudum, yalnız okuduktan sonra kafama başka soru takılmıştı, hadi kelimeleri alet yazdı, peki videoyu kim yaptı, adam sahnede duruyor, ve önceden hazırlamış olduğu video var ortada!!! mutlaka bir hilesi vardır, hem biri açıklasın işin büyüsü bozulsun istemiyorum hemde için için çok merak ediyorum, nedir bunu hilesi
    Ben arefi gerçekten kutluyorum. Bi kere herkezi tv ye kitleyip vay be dedirttirdi. Ama sonradan hilelerini açıkladılar bu kadar kolaymıydı dedi herkez. Ama tek fark var bu gün o çocuk tv de bizde burda onun yaptıklarının hilesini araştırıyoruz
    Hocam 1. gösterisndeki hilelerini şu aşağıdaki videodan izleyebilirsini;

2. gösteridede tahminin arkadan birinin yazmış olacağıdır. Gazete küpürüde poşetin iki bölmeli olduğu ilk bakışta bile belli oluyordu. Cem yılmaz değişiyle zaten bunları yapsa peygamberliğini ilan ederdi

Grubu
    Moderatör
    İş
    Diğer
    Alex'in hilelerini açıklamalarını bekliyoruz
    maç benim daha çok ilgimi çekti

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Matematik Öğretmeni
    adam ilk izleyen herkesi büyülemeyi başarıyor, ben ilk izlediğimde şaşırmadım diyen yoktur sanırım, dediğiniz gibi sonuçta yaptığı iş o, el çabukluğu ve göz aldatması ve işin hakkınıda veriyor.

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!