Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Halsizliklere karşı bakır da gerekiyor. Bakır eksikliği kansızlığa ve yorgunluğa neden olabilir.
    Arpa,kuru üzüm,badem filan çok tüketmelisin.Ders çalışırken ceviz ye mesela bakır açısından çok zengindir.
    sağlığınıza da dikkat edin çalışırken ders çalışıyorum diye her şeyi bırakmayın

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Alıntı ajanyumusakg'den alıntı Mesajı göster
    şeker mi karbonat atsaydın oldu olacak )
    Şeker fazla tüketin diyorlar da kontrolsüz hücre bölünmesinin esas ham maddesi olduğunu bilmiyorlar.Allah korusun kanser olup kalmayalım.
    Ceviz de ısrarcıyım,glikoz kadar enerji vermese de beyinin çalışmasını düzenleyecek niteliktedir.

Grubu
    Üye
    İş
    Üniversite
    evet cevizi duymuştum teşekkürler bunlara dikkat edecegim bende öğrenmeyi arttıran bi çay duydum gecen bunlara ihtimal verelim mi ?
    Bizden üzüntüyü gideren ALLAH'A hamdolsun...

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    evet cevizi duymuştum teşekkürler bunlara dikkat edecegim bende öğrenmeyi arttıran bi çay duydum gecen bunlara ihtimal verelim mi ?
    Ya bilmiyorum, geometri ya da matematiği çok sevdiğimden olabilir belki,mesela okuldayken başım ağrıdığı zamanlarda çözemediğim geometri soruları olabiliyor akşam 8-10 arası masaya geçip bir de çay alıp bu sorularla uğraşıyorum inanır mısın en geç 5-10 dakkaya hepsi çözülüyor.
    Bilmiyorum,rahatlatıcı bir etki yapıyor olabilir

Grubu
    Üye
    İş
    Üniversite
    çalışırken çay çok iyi geliyor insanı dinlendiren bi etkisi var

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Bende de eğitim kurumlarında uykum geliyor. Okul dershanede uyuyasim var. Evde canlanıyorum
    Kara karı, kuru karı, keçi eti, durgun at
    mazarratü'l mazarratü'l mazarratü'l mazarrat
    Beyaz karı, şişman karı, kuzu eti, yürük at
    fâidâtü'l fâidâtü'l fâidâdü'l fâidât.

Grubu
    Üye
    İş
    Üniversite
    kaskas123 tüm enerjini eve saklıyorsun demek ne güzel ders çalışırsın işte.. ama ders dinlerken sorun olur galiba

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Alıntı kaskas123'den alıntı Mesajı göster
    Bende de eğitim kurumlarında uykum geliyor. Okul dershanede uyuyasim var. Evde canlanıyorum
    Ben de okulda aldığım kadar hiçbir yerde ders çalışmaktan verim alamam.Değişik.

Grubu
    Üye
    İş
    Üniversite
    ben okulda ders çalışamıyorum ya sen nasıl başarıyorsun

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    ben okulda ders çalışamıyorum ya sen nasıl başarıyorsun
    Bilmiyorum,dershanede grupta tenefüsler de bile herkes çalışıyor diyebilirim.İster istemez siz de çalışmak zorunda kalıyorsunuz böyle olunca

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!
Forum Kullanım ve Gizlilik Kuralları