Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    12. sınıf
    Ne diyorsun furkantemel? MatematikciFM hocaya söylemedim o lafı... neler yazmışsın.
    Hedefinin direk bana laf sokmak olduğu belli. Bir bak bakalım o cevabı kime yazmışım bir oku ondan sonra yaz bunları. Benim ne yaptığım seni zerre kadar ilgilendirmez.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Furkan temel Bir yanlış anlama oldu herhalde.
    dimarın o sözleri bana söylemediğini biliyorum zaten.
    ben, tarafları uyardığım halde gerginliği tırmandırdığı için kızdım dimara.
    Öyle olmuş olsa, tepkim böyle olmazdı zaten.
    Neyse,
    sazı elime almışken bir uyarı daha yapayım taraflara(svsmumcu26 ve tubicik)

Hala bu forumun yapısını, burada neyin niye yapıldığını , nasıl yapıldığını, yapılması ve yapılmaması gereken şeyleri anlamaış gibisiniz.
    Böyle uyarıları sevmiyorum ama, mecbur kalıyorum.
    Bu uyarı, sizin nezdinizde tüm üyelerimize olsun.(İnşallah son uyarı olur.)

Daha önceden de söyledim.
    Bu site , nette gönüllü olarak soru çözülen sistemini kurmuş , çözülmüş soru arşivi en geniş sitelerden biridir(belki de tek)
    Burası facebook ya da başka bir paylaşım sitesi değil. Başka forumlarla da karıştırmayın.
    Diğer forumlarda da, bazen sorular çözülüyor. mesela facebookda da soru çözülen grup/sayfalar var.
    Ama arşivleme kısmı yok. anlık soru çözülüyor, çözen çözüyor, okuyan okuyor iş bitiyor.
    Oralarda hakaretler , aşağılamalar diz boyu. Üslup çoğu yerde 0.
    Burada ise, yapılan gönüllü işin niyetinden önce birinci öncelik verilen şey, üslup olmuştur ve bundan sonra da olmaya devam edecektir.
    Saygının olmadığı hiçbir işte, ne kadar iyi niyetli de yapılsa bir anlamı yoktur.
    Kendini geliştirmek ya da öğrencilere yardım etmek için gönüllü soru çözenler olmasa bu forumun bir anlamı olmayacağının herkes farkında, ama bunun da abrtılmamsı gerekiyor.
    Velhasıl;
    Ne soru soranların , sorusunu çözenlere vefasızlık yapma hakkı ; ne de soru çözenlerin, sorusunu çözdüğü kişiyi küçümseme veya yaptığı iyiliği başa kakma gibi bir hakkı yok. Buna soru soran/çözen tüm öğrenci/öğretmenler dahildir.
    Bu yüzdendir ki, bu konuya birinci derecede hassasiyet göstermenizi rica ediyoruz.
    Saygılar

Grubu
    Üye
    İş
    Diğer
    tamam hocam

lütfen diger arkadaslarda daha fazla yorum yapmasın...yoksa konu baska tartısmalara gidecek..
    ”Bedenin kölesi olan hiç kimse özgür değildir..”

Seneca - De Finibus

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Alıntı svsmumcu26'den alıntı Mesajı göster
    Haddinizi bilin ! Adam akıllı Konuşun!

Yapttımmı ? Yaptım , emeğe saygı lütfen! Yapmaya bilirdim de ! Zorunluluğum yok!
    svsmumcu26, bu ifadelerinle forumda çok sık karşılaşmaya başladım. Hoş değil bence. Buna da dikkat edelim lütfen Eğer yardım etmek için soru çözüyorsak, yaptığımız yardımın ardından bu tür laflar söylemeyelim

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Alıntı dimar'den alıntı Mesajı göster
    @svsmumcu26

buna benzer lafları bana da ediyorsun, sen haddini bil asıl. edebi terbiyeyi senin yaşında, senin zekanda birinden öğrenecek değiliz. egon tavan yapmış durumda bilmiyorum ne sanıyorsun kendini ama saygı boyutlarını aşma terbiyeli ol.
    Burada kaç kişi tartışıyor ? 2 dimi 3.ye !Seni ilgilendirmiyor ! Aha ben gittim benden yaşça büyükçe olduğundan tubicikten özür diledim!Seni ilgilendirmez!Benim kendimi bir şey sandığım yok ! Asıl sen kendi terbiyeni takın! 2 kişi tartışırken 3.ye ne yapmak düşer bilirsin belki.

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Alıntı gökberk'den alıntı Mesajı göster
    svsmumcu26, bu ifadelerinle forumda çok sık karşılaşmaya başladım. Hoş değil bence. Buna da dikkat edelim lütfen Eğer yardım etmek için soru çözüyorsak, yaptığımız yardımın ardından bu tür laflar söylemeyelim
    Yukarıda yaz dığı sözlere bakarmısın gökberk ? Ne yapim gülüp geçeyimmi sence ?

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    svsmumcu26, forumdaki üyelere tavrının, söylediğin sözlerin (bence) hoş olmadığını belirttim yalnızca. Bu forumdan yardım alıyorsak da, yardım ediyorsak da saygı çerçevesi içinde olsun. Konuyu kilitliyorum artık.

Grubu
    Site sahibi
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Son olarak;

arkadaşlar bundan sonra tartışmanın uzamaması için birbiri, ile tartışmalı olanlar birbirinin konularına kesinlikle yorum yazmasın. Bu işi kimin başlattığından ziyade kimin devam ettiğine bakacağım ki herkes için eşitlik olsun.

Tekrar başlatanı 1 haftadan başlamak üzere banlayacağım.

Bunu okumanız için forumda tartışanların hepsine bu mesajı göndereceğim.

3 sayfadan 3.si BirinciBirinci 123

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!