Grubu
    Üye
    İş
    10. sınıf

Çarpanlara Ayırma

Arkadaşlar bana 5tane çözümlü çarpanlara ayırma sorusu yazar mısınız ? bugunluk 5 hakkımı da böylece doldurayayım.ACİLL GEREKLİ yazanlara ,yardımcı olanlara teşekkürler şimdiden.

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Çözümlü Sorular bölümünde pek çok konu var ordan baksana

Grubu
    Üye
    İş
    10. sınıf
    Alıntı svsmumcu26'den alıntı Mesajı göster
    Çözümlü Sorular bölümünde pek çok konu var ordan baksana
    Çarpanlara ayırma yok orda olsa.d savas Sen yazarmısın yha 10tane lazım 5 ını yazsam 5ınıde bıyerlerden bulmaya calısırım
    Bide anlamadığım bişe var soruyummu onu ?

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Dediğim gibi özel mesajdan ve msnden soru çözmüyorum.Arkadaşlarımız zor durumda kalıyor.Lütfen burda açıp sorarmısın. Ayrıca , Gökberkin burada çok güzel örnekleri var.https://www.matematiktutkusu.com/for...cozumleri.html (Çarpanlara Ayırma Soruları Çözümleri)

Grubu
    Üye
    İş
    10. sınıf
    Dediğim gibi özel mesajdan ve msnden soru çözmüyorum.Arkadaşlarımız zor durumda kalıyor.Lütfen burda açıp sorarmısın. Ayrıca , Gökberkin burada çok güzel örnekleri var.https://www.matematiktutkusu.com/for...cozumleri.html (Çarpanlara Ayırma Soruları Çözümleri)
    savaş yapma ya sen yardımcı oluyodun orda dksnda acıklıyodun .d Bundan sonra acmıcakmısın ama ne alakası var forum forumdur + normal hayatta bırı sana soru sorunca yok kardes forum yasak koydu cozemem mı dıcen.d msn forum dısı Yanı bu senın soru cozmenımı yasaklıyor forum ?

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    11. sınıf
    Forum üzerinden sorabileceğiniz soruları mümkün olduğunca forum üzerinden sorunuz. Bu bir yasaklama veya benzeri bir şey değildir. Bu forumun amacı çözemediğiniz soruları çözmenize yardım etmenin yanında başkaları için de çözümlü örnekler hazırlamak. Özel olarak hazırlanmış çözümlü örneklerin yanında sizlerin sorduğu sorular da çözüldüklerinde bu gruba giriyor.
    Bilgi ve ego ters orantılıdır, bilgi arttıkça ego azalır. (Albert Einstein)

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Bhenbatu yardımcı olmak hepinize istiyorum Çünkü ben kendimide geliştiriyorum sizin sayenizde ama diğer arkadaşlarımıda zor durumda bırakmak istemiyorum...Çünkü ben sana anlatırsam başka arkadaşlarda ya benden istiyor yada diğer arkadaşlardan Ne güzel koskocam forum varken...

Grubu
    Üye
    İş
    10. sınıf
    Bhenbatu yardımcı olmak hepinize istiyorum Çünkü ben kendimide geliştiriyorum sizin sayenizde ama diğer arkadaşlarımıda zor durumda bırakmak istemiyorum...Çünkü ben sana anlatırsam başka arkadaşlarda ya benden istiyor yada diğer arkadaşlardan Ne güzel koskocam forum varken...
    Sen daha iyi anlatıyorsun anlatmak istemiyorsan birşey ediyemem sana kalmış.Dürüstçe söyle.

Grubu
    Üye
    İş
    10. sınıf
    İlavaten senin görevin forumda,kendi hür iradenle başkasının msn v.b yerlerde yardım edebılırsın ama forumdan kım karısabılır kı ona ?
    Daha açıklayıcı olayım;
    Sen forumda moderator olarak forumda gezınırsın soruları yaparsın dokumanları ıncelersın v.s görevlerin yerıne getırırsın ama forum senden sadece bunları bekler bundan daha fazlasını kımse ısteyemez en azından dıer forumlar oyle.d "Forum üzerinden sorabileceğiniz soruları mümkün olduğunca forum üzerinden sorunuz. Bu bir yasaklama veya benzeri bir şey değildir." kcancelıkın acıklamasıda bunu doğruluyor.Senın kendı ıstegın sen gorevını yerıne getırdıkten sonra dıger yerlere kımse karısamaz.

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!